BonBon Feestje
OverzichtTijdens het Bonbon Feestje maak je massieve chocoladebonbons, gevulde bonbons en breekchocolade!
Dit heerlijke uitje wordt begeleid door een van onze Loca-entertainers.
Tijdens de 1,5 uur durende workshop ga je op een feestelijke manier aan de slag met het maken van massieve en gevulde bonbons. Je kunt de gekste ingrediënten gebruiken, zoals karamel, chili en kokos. Voor de vulling kun je denken aan pindakaas of zelfs een verrassende pastavulling! De workshop is laagdrempelig, en terwijl je werkt, kun je heerlijk smikkelen.
Tijdens het laatste halfuur, wanneer de bonbons uitharden, is het tijd voor een gezellige Choco Quiz. Hier kun je jouw kennis over chocolade echt op de proef stellen!
Kies je voor de uitgebreide workshop van 2,5 uur? Dan ligt de nadruk op het maken van gevulde bonbons. Je gaat zelf een smeuïge ganache maken om je bonbons nog lekkerder te maken! Als er chocolade overblijft, kun je die gebruiken om breekchocolade te maken. Iedere deelnemer maakt in totaal vijftien bonbons met onze heerlijke chocolade.
Na afloop kun je je bonbons mee naar huis nemen—als je ze tenminste niet onderweg al hebt opgegeten! De workshop is inclusief liefdesthee, drankjes en sapjes.
Dit uitje is een perfecte mix van creativiteit, gezelligheid en entertainment!
Heb je ook zin in zo’n heerlijke Choco Experience in Den Bosch? Reserveer dan nu! Boek jouw uitje via de kalender onderaan deze pagina.
Annuleren kan tot 1 week voor het uitje. Bij elke workshop krijg je een pot liefdesthee, een borrel, fruit, en alle andere drankjes zijn inbegrepen. Elke workshop wordt begeleid door een van onze unieke Loca-typetjes.
Duur | Wat ga je doen/maken? | Wat zit erbij? | Prijs |
1,5 uur |
|
| €45,50 |
`Duur: | Wat ga je doen/ maken? | Wat zit erbij? | Prijs: |
2,5 uur |
|
| €52,- |
.
Dit uitje is zonder wandeling, deze is wel apart bij te boeken via onze extraatjes !
Bij groepen van 20 personen of groter bieden wij een groepskorting aan van 10%.
Ook bieden wij op vertoning van een schoolpas een studenkorting aan van 10% stuur ons wanneer je student bent dus ook altijd even een mail, dan zetten wij deze in het systeem!
Het is mogelijk via IDEAL te betalen. Je kunt ook kiezen om het totale bedrag contant betalen aan het einde van de workshop.
Deze workshop is vanaf 8 personen te boeken wanneer jij wil. Ben je met minder? Kijk ook eens bij uitjes vanaf 2 personen
Boeken kan via onderstaande kalender, vergeet hierbij niet de categorie aanpassen naar: "Bedrijfsuitjes met teambuilding."
[afspraken-online]